Õnnelik rootslane võidab võrgus mängides 4 miljonit eurot

Õnnelik rootslane võidab võrgus mängides 4 miljonit eurot

Üks õnnelik Rootsi võrguautomaatide mängija on nüüd neli miljonit eurot (pluss-miinus kuus miljonit USA dollarit) rikkam, kui on CasinoEuros tabanud Net Entertainmenti toodetud pesa Mega Fortune progressiivse jackpoti.

Net Entertainment on Rootsi suur veebimänge tootev tarkvaramaja, mis maksis oma eelmise rekordilise jackpoti Mega Fortune pesas vaid neli kuud tagasi.

Net Entertainment Malta Limited peadirektor Bjorn Krantz ütles: „Mängijad tunnevad suurt huvi Mega Fortune’i vastu ja on tore näha, kui kiiresti suudavad need ühendatud jackpotid võita nii kõrgel tasemel . Meie mängupakkumine on kogu maailmas suunatud innovatsioonile ja kvaliteedile ning oleme pühendunud alati põnevate mängude pakkumisele, mis võivad seega maksimeerida mängijate kogemusi. ”

Net Entertainmenti Mega Fortune on ühe suurima jackpotiga 5-rulliline, 25-realine videopesa mängud internetis võrgus progressiivsed turul. Mäng pakub ka kahte kohalikku jackpotit ja tasuta keerutuste boonust, mis sisaldab iga võidu korral kuni viiekordse kordistaja.

“Selliste slotikate omamine, mis on seotud omavahel ühendatud jackpotide võrgus, on väga väärtuslik asi, kuna see tagab, et jackpot kasvab lühikese aja jooksul väga suurele arvule,” kommenteeris Betsson Malta tegevdirektor Magnus Silfverberg. .

“Väga suured jackpotid on võrguliikluse ligimeelitamiseks hädavajalikud ja tekitavad hasartmängukogukonnas palju huvi.”

Ilmselt pole neil, kes kunagi mängida proovivad, kunagi võimalust võita, seega peame tunnustama ka õnnelikku Rootsi võitjat teatava julgusega, samuti tunnustama õnne ja süsteemi, millel Mega Fortune põhineb.

WSOP: “NovemberNine” seas itaallane

Kõige mainekam pokkerimänguga seotud sündmus on World Series Of poker ehk lihtsamalt öeldes WSOP, mis toimub igal aastal Las Vegases ja on tänavu jõudnud 41. väljaandeni.

Tänavuse WSOP-ga on seotud uudiseid, mis ei saa jätta meeltmööda kõigile itaallastele, isegi neile, kes pole pokkerist vaimustuses.

Üheksa novembri tabelis, turniiri kõige viimases etapis võistleva finalisti seas on ka itaallane. See on Cagliarist pärit noormees Filippo Candio, kes läheb kokku kaheksa hirmuäratava vastasega.

Candio hakkas 2009. aastal pärast üleriigilise turniiri võitmist silma ja tunnistas ühes intervjuus, et võlgneb oma ettevalmistuse nii veebis kui ka otse-turniiridel palju mänginud. Itaalia mängija ütles ka, et on nii kaugele jõudnud, et on äärmiselt rahul.

Ja kuidas see ei võiks olla? Üheksanda novembri kvalifikatsiooniks saavutas Candio tegelikult WSOP ajaloos uue rekordi, olles esimene itaallane, kes on end kunagi WSOP üheksa finalisti sekka viinud. Seetõttu on üheksa novembriks pääsemine tõeliselt uskumatu ettevõtmine. Ent 8. päeval ehk kaheksandal päeval tulles oli Candio juba uue esimese rekordi püstitanud.

Üheksas november algab 6. novembril ja kestab kaks päeva. Põhiturniir ehk põhiturniir on Candio jaoks eeldatavasti ülimalt keeruline, kuigi ta ütles, et treenis rangelt vastastega kohtumiseks.

Muidugi me kõik rõõmustame tema üle. Turniiri võidu korral haaraks Candio tohutu 9 miljonit dollarit, millele lisandub ka ihaldatud WSOP käevõru. Kui aga seda ei juhtu, on ta tagasi kodus minimaalse 811 823 dollariga, mis on garanteeritud auhind lihtsalt maineka tabeliga liitumise eest.