Gry losowe

Włochy to największy kraj w Europie, w którym uprawia się hazard

W ostatnich dniach ukazały się dane dotyczące badania miesięcznego magazynu Contribuenti.it pt. „Hazard: biznes państwa”. Prezes Stowarzyszenia Włoskich Podatników stwierdził, że „Włochy mają prymat w Europie, jeśli chodzi o największą kwotę, którą gra się przy stole; średnio prawie 1900 euro, które są odejmowane od realnej gospodarki, w tym nieletnich, liczba wzrosła z 860 tysięcy sztuk do 2,1 miliona ”. W rzeczywistości dochodzenie wykazało, że w 2010 roku nastąpił znaczny wzrost nie tylko liczby graczy, ale także sum pieniędzy wykorzystywanych w grach hazardowych online.

Te dane nie są zaskakujące. W rzeczywistości jest całkiem zrozumiałe, że w dobie globalnego kryzysu ludzie w pewnym momencie decydują się spróbować szczęścia. Jak wiecie, ponieważ rozmawialiśmy o tym w niektórych poprzednich artykułach, niektóre z najbardziej prestiżowych kasyn online często podają zadziwiające liczby, nie wspominając o bonusach i promocjach https://rootcasino-pl.com/ udostępniane graczom dość regularnie.

Aby podać kilka liczb, obrót gier online we Włoszech wyniósłby około 55 miliardów euro, podczas gdy zaangażowani użytkownicy wyniósłby około 30 milionów. Postać, która jest niesamowita. Oczywiście, biorąc pod uwagę skalę tego zjawiska, bardziej niż uzasadnione jest pytanie, czy hazard online jest bezpieczny i niezawodny.

Z pewnością jest kilka kasyn online, których należy unikać, ale na szczęście są to tylko mniejszość. Ogólnie rzecz biorąc, hazard w kasynach online jest całkowicie bezpieczny. Oczywiście wystarczy polegać na najbardziej prestiżowych i popularnych kasynach online, które zawsze oferują gwarancję bezpieczeństwa transakcji gotówkowych, a także dostępną i gotową do rozwiązywania problemów obsługę klienta.

Krótko mówiąc, nawet z należytą ostrożnością nie ma powodów, aby nie próbować szczęścia. Biegnij, aby dołączyć do kasyn online, które widzisz na naszej stronie, i baw się dobrze!

Włochy udzielają licencji na hazard online

Włoski rynek gier online stał się jednym z największych w Europie od czasu jego zalegalizowania w latach 2007 – 2011. Jak dotąd był to jednak raczej ograniczony rynek. Na szczęście włoskie prawo dotyczące hazardu online przeszło ostatnio szereg zmian, w związku z czym włoscy gracze wkrótce będą mogli korzystać z dostępu do większej liczby autoryzowanych kasyn online.

Do tego posunięcia zachęciła Komisja Europejska, która stwierdziła, że ​​stare włoskie przepisy dotyczące hazardu naruszały europejskie regulacje dotyczące swobody świadczenia usług. To dobra wiadomość dla włoskich graczy, ponieważ będą mieli teraz do wyboru większą liczbę kasyn online i będą mogli czerpać korzyści z silnej konkurencji między operatorami gier.

Zgodnie z nowym reżimem licencyjnym zagraniczne firmy oferujące gry hazardowe online będą miały możliwość ubiegania się o licencję na gry od Włoskiego Urzędu ds. Gier, aby móc prowadzić działalność we Włoszech i oferować swoje usługi mieszkańcom. Włosi.

Posiadacze licencji będą podlegać nadzorowi władz włoskich. Te dodatkowe obowiązki leżą w interesie wszystkich graczy, ponieważ będą w stanie ich chronić i zapobiegać problemom związanym z oszukańczym hazardem.

Ze względu na niektóre filtry internetowe blokujące dostęp do stron internetowych, które nie uzyskały licencji na gry, włoscy gracze nie będą mogli uzyskać dostępu do kasyn online, które nie otrzymały zielonego światła od Włoskiego Urzędu ds. Gier. Hazard. Zminimalizuje to, jeśli nie całkowicie zapobiegnie, możliwości, że włoscy gracze padną ofiarą niewiarygodnych kasyn online.

Więc na co czekasz? Biegnij, aby grać w kasynach online, które widzisz na naszej stronie i powodzenia!